OBRUK KÖYLERİ ARASI FUTBOL TURNUVASI

OBRUK KÖYLERİ ARASI FUTBOL TURNUVASI

OBRUK KÖYLERİ ARASI FUTBOL TURNUVASI

Tff Herkesiçinfutbol Konya (Grassroots)

 

 

 

 

 

 

 


 

 

   

OBRUK KÖYLERİ ARASI FUTBOL TURNUVASI

OBRUK KÖYLERİ DAYANIŞMA DERNEĞİ KATKILARIYLA
OBRUK KÖYLERİ ARASI FUTBOL TURNUVASI
   
PUAN DURUMU :
S    A  GRUBU  TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1   KIZÖREN 5 5 0 0 19 5 15 +14
2   YAĞLIBAYAT 5 4 0 1 29 8 12 +21
3   BAŞGÖTÜREN 5 3 0 2 23 19 9 +4
4   BADEMLİ 5 1 1 3 5 11 4 -6
5   KIZBOĞAN 5 1 0 4 13 25 3 -12
6   AĞAÇKUYU 5 0 1 4 9 30 1 -21
 
S    B  GRUBU  TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1   AĞSAKLI 6 4 2 0 21 6 14 +15
2   İPEKLER 6 4 1 1 21 7 13 +14
3   KARADONA 6 4 0 2 17 10 12 +7
4   OBRUK 6 3 0 3 14 12 9 +2
5   KÜÇÜKBURNAK 6 2 1 3 15 12 7 +3
6   SURUÇ 6 2 0 4 10 18 6 -8
7   TOPRAKLI 6 0 0 6 4 37 0 -33
 
FİKSTÜR ve MAÇ PROĞRAMI :
G

 TARİH

SAAT

 GRUP KARŞILAŞMALARI

SONUÇ
A  30.12.2017
 Cumartesi
18:00  BAŞGÖTÜREN - KIZBOĞAN
 (Süleyman-4, Mehmet-2, Ahmet)   (Alpaslan-2, Hazım-2, Muh.)
7 - 5
B  30.12.2017
 Cumartesi
18:00  SURUÇ - OBRUK
 (Şuayip)   (Rafet-2, Hanifi)
1 - 3
A  30.12.2017
 Cumartesi
19:00  KIZÖREN - BADEMLİ
 (Muhammed)   (  -  )
1 - 0
B  30.12.2017
 Cumartesi
19:00  İPEKLER - TOPRAKLI
 (Selman-4, Mustafa-2, Yusuf-2, Veysel)   (  -  )
9 - 0
A  30.12.2017
 Cumartesi
20:00  AĞAÇKUYU - YAĞLIBAYAT
 (Mehmet-2)   (Sadrettin-4, Hakan-2, Hasan-2, Bülent)
2 - 9
B  30.12.2017
 Cumartesi
20:00  KÜÇÜKBURNAK - KARADONA
 (Emre, E.Gümüş)   (Baki-2, Menduh)
2 - 3
A  07.01.2018
 Pazar
18:30  KIZBOĞAN - KIZÖREN
 (Hazım)   (Batuhan-2, Hakan, Timur, Muhammed)
1 - 5
B  07.01.2018
 Pazar
18:30  AĞSAKLI - İPEKLER
 (Tuncay-3, Ali)   (Selman-4)
4 - 4
A  07.01.2018
 Pazar
19:30  YAĞLIBAYAT - BAŞGÖTÜREN
 (Sadrettin-2, Hakan-2, Ersel, Hasan)   (Süleyman-3, Ahmet)
6 - 4
B  07.01.2018
 Pazar
19:30  KARADONA - SURUÇ
 (Baki-2)   (Yusuf-2, Şuayip)
2 - 3
A  07.01.2018
 Pazar
20:30  BADEMLİ - AĞAÇKUYU
 (Arif)   (Mehmet)
1 - 1
B  07.01.2018
 Pazar
20:30  TOPRAKLI - KÜÇÜKBURNAK
 (Hüseyin, Mustafa)   (Yusuf-4, Rahim, Emre)
2 - 6
A  14.01.2018
 Pazar
18:00  KIZBOĞAN - YAĞLIBAYAT
 (  -  )   (Sadrettin-3, Hasan-2, Onur-2, Erdem)
0 - 8
B  14.01.2018
 Pazar
18:00  OBRUK - KARADONA
 (Rafet)   (Baki-2, Yasin)
1 - 3
A  14.01.2018
 Pazar
19:00  KIZÖREN - AĞAÇKUYU
 (Mevlüt-2, Rıfkı-2, Yasin, Faik)   (Süleyman-2)
6 - 2
B  14.01.2018
 Pazar
19:00  KÜÇÜKBURNAK - AĞSAKLI
 (Emre)   (Tuncay)
1 - 1
A  14.01.2018
 Pazar
20:00  BAŞGÖTÜREN - BADEMLİ
 (Süleyman-2)   (İbrahim)
2 - 1
B  14.01.2018
 Pazar
20:00  SURUÇ - TOPRAKLI
 (Süleyman, Yusuf, İbrahim)   (H.İbrahim)
3 - 1
A  21.01.2018
 Pazar
18:00  AĞAÇKUYU - KIZBOĞAN
 (Muhammed-2)   (Alparslan-3, Muhammed, Mustafa)
2 - 5
B  21.01.2018
 Pazar
18:00  İPEKLER - KÜÇÜKBURNAK
 (Mesut)   (  -  )
1 - 0
A  08.02.2018
 Perşembe
21:00  BADEMLİ - YAĞLIBAYAT
 (  -  )   (Onur-3, Sadettin-2)
0 - 5
B  21.01.2018
 Pazar
19:00  TOPRAKLI - OBRUK
 (Hüseyin)   (Rafet-5, Hanifi, Abdullah)
1 - 7
A  21.01.2018
 Pazar
20:00  KIZÖREN - BAŞGÖTÜREN
 (Rıfkı-2, Yasin-2, Muhammed)   (Mehmet)
5 - 1
B  21.01.2018
 Pazar
20:00  AĞSAKLI - SURUÇ
 (Tuncay-2, Hasan, Ali)   (Şuayip)
4 - 1
A  04.02.2018
 Pazar
18:00  KIZBOĞAN - BADEMLİ
 (Alparslan-2)   (Enes, Hasan, Murat)
2 - 3
B  04.02.2018
 Pazar
18:00  KARADONA - TOPRAKLI
 (Baki-3, Yasin-2, Oktay)   (  -  )
6 - 0
A  04.02.2018
 Pazar
19:00  BAŞGÖTÜREN - AĞAÇKUYU
 (Süleyman-5, Mehmet-3, İshak)   (Süleyman, Mehmet)
9 - 2
B  04.02.2018
 Pazar
19:00  SURUÇ - İPEKLER
 (  -  )   (Selman-2, Yusuf, Hasan)
0 - 4
A  04.02.2018
 Pazar
20:00  YAĞLIBAYAT - KIZÖREN
 (Onur)   (Yasin-2)
1 - 2
B  04.02.2018
 Pazar
20:00  OBRUK - AĞSAKLI
 (  -  )   (Ali, Tuncay)
0 - 2
B  08.02.2018
 Perşembe
21:00  KÜÇÜKBURNAK - SURUÇ
 (İsmet, Emre, İbrahim, E.Gümüş)   (Şuayip, Yasin)
4 - 2
B  08.02.2018
 Perşembe
22:00  AĞSAKLI - KARADONA
 (Gökhan, Tuncay, M.Lütfü, Celal)   (  -  )
4 - 0
B  08.02.2018
 Perşembe
22:00  İPEKLER - OBRUK
 (Hükmen)
3 - 0
B  11.02.2018
 Pazar
18:00  TOPRAKLI - AĞSAKLI
 (  -  )   (Hasan-3, Mevlüt-2, H.Öz)
0 - 6
B  11.02.2018
 Pazar
18:00  OBRUK - KÜÇÜKBURNAK
 (Rafet-3)   (İbrahim, Emre)
3 - 2
B  11.02.2018
 Pazar
19:00  KARADONA - İPEKLER
 (Hükmen)
3 - 0
K  TARİH SAAT  ÇEYREK FİNAL KARŞILAŞMALARI SONUÇ
ÇF1  18.02.2018
 Pazar
18:00  KIZÖREN - OBRUK
 (Mevlüt, Yasin, Rıfkı, Muhammed)   (Fatih-3, Rafet-2)
 (Karar: Son 3 dakikası hakem tarafından tatil edilen maç, tertip
 komitesinin aldığı karar gereği o anki sonucu ile tescil edilmiştir.)
4 - 5
ÇF2  18.02.2018
 Pazar
18:00  AĞSAKLI - BADEMLİ
 (Hasan-3, Ali-3, H.Öz, Lütfi)   (Ahmet)
8 - 1
ÇF3  18.02.2018
 Pazar
19:30  YAĞLIBAYAT - KARADONA
 (Onur-3)   (Memduh, Yasin)
3 - 2
ÇF4  18.02.2018
 Pazar
19:30  İPEKLER - BAŞGÖTÜREN
 (Mesut-2)  (İsmail,Mehmet)  (Normal sürede skor 2-2, penaltılarla)
 (P: Mesut, Hasan)   (P: İsmail, Süleyman, Nizamettin)
4 - 5
K  TARİH SAAT  YARI FİNAL KARŞILAŞMALARI SONUÇ
YF  25.02.2018
 Pazar
18:00  OBRUK - YAĞLIBAYAT -
YF  25.02.2018
 Pazar
19:30  AĞSAKLI - BAŞGÖTÜREN -
K  TARİH SAAT  3. LÜK KARŞILAŞMASI SONUÇ
3  -
 -
:  YARI FİNAL MAĞLUPLARI -
K  TARİH SAAT  FİNAL KARŞILAŞMASI SONUÇ
F  -
 -
:  YARI FİNAL GALİPLERİ -
 
SİSTEM :
Grup Maçları: 25+25 Dk, Çeyrek-Yarı Final: 30+30 Dk, 3.lük-Final Maçı: 35+35 Dk.
Gruplar tek devreli lig sistemine göre olacaktır. Grup sıralamasında aynı puan ve genel averaj aynı olduğunda öncelik kendi arasında oynanan maç baz alınacak o maçın beraberliğinde söz konusu o iki takıma baraj maçı oynatılacaktır. Gruplarında birinci ve ikinci sırayı alan takımlar yarı finale yükselecektir. Galibiyet 3, beraberlik 1, mağlubiyet 0 puandır. Tüm takımlara centilmence maçlar dileriz.
 
SAHA :
Şehit Muharrem Samur Stadı (Sentetik çim saha)
Hocacihan Mah. Başkent Hastanesi civarı Selçuklu/KONYA