KONYA KORUMA KURULU FUTBOL TURNUVASI

KONYA KORUMA KURULU FUTBOL TURNUVASI
   
Amaç : Çocukların serbest zamanlarının değerlendirilmesi yeteneklerinin geliştirilmesi ve toplumla bütünleşmeleri, bedenen sağlıklı, psiko-sosyal ve fiziksel gelişimlerinin sağlanması, kendilerine olan güvenlerinin geliştirilmesi ve sosyal beceriler kazandırılması amacıyla sportif etkinlikler düzenlenmek kaçınılmaz bir gerçekliktir. Bu proje hem çocuk ve ergenin sosyal yaşama olan bağlılığını, hemde diğer projelere örnek teşkil etmesi açısından önemli olmasından dolayı bu etkinlik Karatay İlçesi'nde bulunan ilköğretim okulları arasında tertip edilmektedir. Okullarımıza teşekkür eder, centilmence maçlar dileriz.

Tarih : 25 Nisan - 11 Mayıs 2011

Saha : Şehit Muharrem Samur Stadı (Eski Akşemsettin Stadı, Başkent Hastanesi Civarı)

Organizasyon : Konya Cumhuriyet Başsavcılığı Konya Koruma Kurulu, TFF HERKESiçinFUTBOL Konya Hif İl Temsilciliği ve MEM Karatay İlçe Lig Heyeti katkılarıyla

Tertip Komitesi :
İhsan ÇOLAK
MEM Karatay İlçe Şube Müdürü
Abdurrahman BAYSANGUR
MEM Karatay İlçe Lig Heyeti
İbrahim KARABACAK
Konya Hif İl Temsilcisi

 
TURNUVA GRUPLARI
 A  GRUBU
 Şehit Albay İbrahim İÖO
 Müslime Ali Yaman İÖO
 Yaşar Doğu İÖO
 Kocatepe İÖO
 Ayşe Hüseyin Özkan İÖO
 B  GRUBU
 23 Nisan İÖO
 Hasan Ali Yücel İÖO
 Yavuz Selim İÖO
 Şekibe Aksoy İÖO
 Çatalhöyük M.Onat İÖO
 C  GRUBU
 İstiklal İÖO
 Hacı Yusuf Mescit İÖO
 Mahide Koşukçu İÖO
 Halil Bahçeci İÖO
 Karaaslan Atatürk İÖO
 D  GRUBU
 Mahmut Şevket Paşa İÖO
 Koyunoğlu İÖO
 İzzetbey İÖO
 Aliye Hüseyin Tekbaş İÖO
 Şehit Sadık İÖO
 
TURNUVA MAÇLARI FİKSTÜRÜ
KOD TARİH SAAT G GRUP MAÇLARI S HAKEM
001  25.04.2011 P.tesi 10:00 A  Şehit Albay İbrahim İÖO - Kocatepe İÖO 5 - 1  Kamil Karakurt
002  " 10:00 C  İstiklal İÖO - Halil Bahçeci İÖO 4 - 2  Salih Soydan
003  " 11:15 B  23 Nisan İÖO - Şekibe Aksoy İÖO 9 - 0  Kamil Karakurt
004  " 11:15 B  Hasan Ali Yücel İÖO - Yavuz Selim İÖO 2 - 1  Salih Soydan
005  26.04.2011 Salı 10:00 A  Müslime Ali Yaman İÖO - Yaşar Doğu İÖO 6 - 4  Ahmet Çetiner
006  " 10:00 D  M.Şevket Paşa İÖO - Aliye Hüseyin Tekbaş İÖO 2 - 0  İbrahim Bakış
007  " 11:15 C  Hacı Yusuf Mescit İÖO - Mahide Koşukçu İÖO 7 - 4  Ahmet Çetiner
008  " 11:15 D  Koyunoğlu İÖO - İzzetbey İÖO 1 - 1  İbrahim Bakış
009  27.04.2011 Çarş. 10:00 A  Ayşe Hüseyin Özkan İÖO - Yaşar Doğu İÖO 2 - 7  B.Kazım Parmak
010  " 10:00 B  23 Nisan İÖO - Hasan Ali Yücel İÖO 1 - 1  Ömer Yüzer
011  " 11:15 B  Çatalhüyük Munise Onat İÖO - Yavuz Selim İÖO 1 - 3  B.Kazım Parmak
012  " 11:15 C  Karaaslan Atatürk İÖO - Mahide Koşukçu İÖO 4 - 1  Ömer Yüzer
013  28.04.2011 Perş. 14:00 C  İstiklal İÖO - Hacı Yusuf Mescit İÖO 3 - 2  Yasin Kılıç
014  " 14:00 D  Şehit Sadık İÖO - İzzetbey İÖO 0 - 3  Sevgi Kaya
015  " 15:15 A  Şehit Albay İbrahim İÖO - Müslime Ali Yaman İÖO 2 - 4  Yasin Kılıç
016  " 15:15 D  Mahmut Şevket Paşa İÖO - Koyunoğlu İÖO 0 - 2  Sevgi Kaya
017  29.04.2011 Cuma 10:00 A  Kocatepe İÖO - Müslime Ali Yaman İÖO 3 - 6  Fatih Solmaz
018  " 10:00 B  Şekibe Aksoy İÖO - Hasan Ali Yücel İÖO 1 - 6  Ercan Akın
019  " 11:15 A  Ayşe Hüseyin Özkan İÖO - Şehit Albay İbrahim İÖO 0 - 8  Fatih Solmaz
020  " 11:15 C  Karaaslan Atatürk İÖO - İstiklal İÖO 4 - 4  Ercan Akın
021  02.05.2011 P.tesi 10:00 C  Halil Bahçeci İÖO - Hacı Yusuf Mescit İÖO 2 - 2  A.Bilal Deniz
022  " 10:00 D  Aliye Hüseyin Tekbaş İÖO - Koyunoğlu İÖO 0 - 8  B.Kazım Parmak
023  " 11:15 B  Çatalhüyük Munise Onat İÖO - 23 Nisan İÖO 1 - 3  A.Bilal Deniz
024  " 11:15 D  Şehit Sadık İÖO - Mahmut Şevket Paşa İÖO 3 - 5  B.Kazım Parmak
025  03.05.2011 Salı 10:00 A  Kocatepe İÖO - Ayşe Hüseyin Özkan İÖO 8 - 1  Mehmet Özdil
026  " 10:00 C  Halil Bahçeci İÖO - Karaaslan Atatürk İÖO 1 - 2  Fatih Solmaz
027  " 11:15 B  Şekibe Aksoy İÖO - Çatalhöyük Munise Onat İÖO 1 - 2  Mehmet Özdil
028  " 11:15 D  İzzetbey İÖO - Mahmut Şevket Paşa İÖO 0 - 2  Fatih Solmaz
029  04.05.2011 Çarş. 10:00 A  Yaşar Doğu İÖO - Şehit Albay İbrahim İÖO 2 - 3  Şaban Karadereli
030  " 10:00 C  Mahide Koşukçu İÖO - İstiklal İÖO 6 - 2  Ömer Yüzer (?)
031  " 11:15 B  Yavuz Selim İÖO - 23 Nisan İÖO 0 - 8  Şaban Karadereli
032  " 11:15 D  Aliye Hüseyin Tekbaş İÖO - Şehit Sadık İÖO 2 - 1  Ömer Yüzer (?)
033  05.05.2011 Perş. 10:00 A  Müslime Ali Yaman İÖO - Ayşe Hüseyin Özkan İÖO 7 - 1  İbrahim Bakış
034  " 10:00 B  Hasan Ali Yücel İÖO - Çatalhüyük Munise Onat İÖO 3 - 0  Ercan Akın
035  " 11:15 A  Yaşar Doğu İÖO - Kocatepe İÖO 3 - 0  İbrahim Bakış
036  " 11:15 B  Yavuz Selim İÖO - Şekibe Aksoy İÖO 3 - 0  Ercan Akın
037  06.05.2011 Cuma 10:00 C  HacıYusuf Mescit İÖO - Karaaslan Atatürk İÖO 2 - 0  Nuri Gökdurna
038  " 10:00 D  Koyunoğlu İÖO - Şehit Sadık İÖO 9 - 1  Salih Soydan
039  " 11:15 C  Mahide Koşukçu İÖO - Halil Bahçeci İÖO 1 - 3  Nuri Gökdurna
040  " 11:15 D  İzzetbey İÖO - Aliye Hüseyin Tekbaş İÖO 5 - 1  Salih Soydan
KOD TARİH SAAT M ÇEYREK FİNAL MAÇLARI S HAKEM
041  09.05.2011 P.tesi 10:00 41  MÜSLİME ALİ YAMAN - HASAN ALİ YÜCEL 1 - 2  Fatih Solmaz
042  " 10:00 42  23 NİSAN (Pen.) - ŞEHİT ALBAY İBRAHİM 8 - 7  Aslıhan Boyalı
043  " 11:15 43  İSTİKLAL - MAHMUT ŞEVKET PAŞA 3 - 0  Fatih Solmaz
044  " 11:15 44  KOYUNOĞLU - HACI YUSUF MESCİD 0 - 3  Aslıhan Boyalı
KOD TARİH SAAT E YARI FİNAL MAÇLARI S HAKEM
045  10.05.2011 Salı 10:30 45  23 NİSAN - HASAN ALİ YÜCEL 1 - 0  B.Kazım Parmak
046  10.05.2011 Salı 10:30 46  HACI YUSUF MESCİD (Pen.) - İSTİKLAL 5 - 3  Salih Soydan
KOD TARİH SAAT E 3. LÜK MAÇI S HAKEM
047  11.05.2011 Çarş. 11:00 47  HASAN ALİ YÜCEL - İSTİKLAL 1 - 2  Deniz Gönen
KOD TARİH SAAT E FİNAL MAÇI S HAKEM
048  11.05.2011 Çarş. 11:00 48  23 NİSAN - HACI YUSUF MESCİD 2 - 1  Kamil Karakurt
 
TURNUVA DERECELERİ
ŞAMPİYON > 23 NİSAN İÖO
İKİNCİ >> HACI YUSUF MESCİD İÖO
ÜÇÜNCÜ >>> İSTİKLAL İÖO
DÖRDÜNCÜ >>>> HASAN ALİ YÜCEL İÖO

İstatistik :
Toplam oynanan maç sayısı: 48    Atılan gol sayısı: 260    Maç başına yüzdesi: 5.4

Turnuva haberimiz Türkiye Futbol Federasyonu web sitesinde yayınlandı >>>

 
KUPA TAKDİM
Final maçından sonra dereceye giren takım ve oyuncularına ödüllerini, madalyalarını; Konya Cumhuriyet Başsavcısı Neyzen Özcan, Konya İl Milli Eğitim Müdürü Halil Şahin ve protokol misafirleri takdim etmişlerdir.
 
FOTOĞRAFLAR
 
TURNUVA PUAN DURUMU
S  A  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  MÜSLİME ALİ YAMAN İÖO 4 4 0 0 23 10 12 +13
2  ŞEHİT ALBAY İBRAHİM İÖO 4 3 0 1 18 7 9 +11
3  YAŞAR DOĞU İÖO 4 2 0 2 16 11 6 +5
4  KOCATEPE İÖO 4 1 0 3 12 15 3 -3
5  AYŞE HÜSEYİN ÖZKAN İÖO 4 0 0 4 4 30 0 -26
 
S  B  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  23 NİSAN İÖO 4 3 1 0 21 2 10 +19
2  HASAN ALİ YÜCEL İÖO 4 3 1 0 12 3 10 +9
3  YAVUZ SELİM İÖO 4 2 0 2 7 11 6 -4
4  ÇATALHÖYÜK MUNİSE ONAT İÖO 4 1 0 3 4 10 3 -6
5  ŞEKİBE AKSOY İÖO 4 0 0 4 2 20 0 -18
 
S  C  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  İSTİKLAL İÖO 4 2 1 1 13 14 7 -1
2  HACI YUSUF MESCİD İÖO 4 2 1 1 13 9 7 +4
3  KARAASLAN ATATÜRK İÖO 4 2 1 1 10 8 7 +2
4  HALİL BAHÇECİ İÖO 4 1 1 2 8 9 4 -1
5  MAHİDE KOŞUKÇU İÖO 4 1 0 3 12 16 3 -4
Not: 7 puanlı 3 takımın sıralaması 3'lü averaj sistemine göre yapılmıştır.
S  D  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  KOYUNOĞLU İÖO 4 3 1 0 20 2 10 +18
2  MAHMUT ŞEVKET PAŞA İÖO 4 3 0 1 9 5 9 +4
3  İZZETBEY İÖO 4 2 1 1 9 4 7 +5
4  ALİYE HÜSEYİN TEKBAŞ İÖO 4 1 0 3 3 16 3 -13
5  ŞEHİT SADIK İÖO 4 0 0 4 5 19 0 -14
 
TURNUVAYA KATILAN İLKÖĞRETİM OKULLARI
SN OKUL ADI OKUL MÜDÜRÜ BEDEN EĞT.ÖĞRT.

TK.YAŞ ORT.

01  ŞEHİT ALBAY İBRAHİM İÖO  Adem KORUCU  Mehmet SARIÇİÇEK 0.0
02  MÜSLİME ALİ YAMAN İÖO  -  - 0.0
03  YAŞAR DOĞU İÖO  -  - 0.0
04  KOCATEPE İÖO  Ahmet ÇİĞERCİ  Ramazan KUZUCU 0.0
05  AYŞE HÜSEYİN ÖZKAN İÖO  -  - 0.0
06  23 NİSAN İÖO  Ahmet GÜLBUDAK  M.Emin YILMAZ 0.0
07  HASAN ALİ YÜCEL İÖO  -  - 0.0
08  YAVUZ SELİM İÖO  Vahit KUYUCU  Selim KURT 0.0
09  ŞEKİBE AKSOY İÖO  Yücel DAŞ  Ali ZEREN 0.0
10  ÇATALHÖYÜK M.ONAT İÖO  İsmail UYGUN  Şaban ÇEKİÇ 0.0
11  İSTİKLAL İÖO  Muhammed ACIYAN  S.Burcu AYDIN 0.0
12  HACI YUSUF MESCİT İÖO  Yusuf ÇANKAYA  Lütfi GÜNEY 0.0
13  MAHİDE KOŞUKÇU İÖO  R.Ekrem YAKICI  Hüseyin YEŞİLYURT 0.0
14  HALİL BAHÇECİ İÖO  -  - 0.0
15  KARAASLAN ATATÜRK İÖO  Kadir OĞUZ  Mustafa AYDIN 0.0
16  MAHMUT ŞEVKET PAŞA İÖO  -  - 0.0
17  KOYUNOĞLU İÖO  Etem ÇAKMAK  Naile ÇOKÜNLÜ 0.0
18  İZZETBEY İÖO  Veysel KATIRCIOĞLU  Hasan UYSAL 0.0
19  ALİYE HÜSEYİN TEKBAŞ İÖO  Ahmet YÜCETAŞ  Murat ÇAYCI 0.0
20  ŞEHİT SADIK İÖO  Mehmet Emin KARAKURT  Ahmet BOZKIR 0.0
 
TURNUVA ŞARTLARI
1-) Takım listeleri 16 kişiden oluşacaktır. Yarı sahada 7 oyuncu artı 1 kaleci yer alacaktır. Takımlarda en büyük 1996 doğumlu sporcu en fazla 2 kişi olabilecektir. Ancak bunlardan sadece biri saha içinde oynayabilecektir. Oyuncu değişikliği sınırsız olup, 1996 sporcu yine 1996 sporcu ile yer değiştire-bilecektir. Oyundan çıkan oyuncu tekrar giremeyecektir.

2-) Maçlar Şehit Muharrem Samur Stadı suni çim sahada olacaktır. Maçlara gidiş ve dönüş belediye tarafından tahsis edilen otobüslerle sağlanacağı için maç saatinden 1.5 saat önce takımlar okullarında hazır olacaktır.

3-) Okullar takım listelerini maç gününde sahada görevlilere verilecek olup, oyuncuların nüfus cüzdanları ve okul kimlikleri yanlarında bulunacaktır.

4-) Maç saatleri 30+30= 60 dakika.

5-) Oyun kuralları, puan eşitliği vb. konularında "TFF Amatör Lig Talimatnamesi ve Halı Saha Oyun Kuralları 2011 Statüsü" geçerli olmakla beraber herhangi bir anlaşmazlıkta tertip komitesi bu kuralları   baz alarak karar verme yetkisine sahiptir.