KONYA BAROSU 2014 BAHAR FUTBOL TURNUVASI

ŞAMPİYON
BARO LEHVA

İKİNCİ
SEYDİŞEHİR

ÜÇÜNCÜ
EFRAD-I ENSTİTÜ

GOL KRALI
ALİ DOĞAN/BARO LEHVA

EN İYİ KALECİ
HAYDAR/SEYDİŞEHİR

 
EN CENTİLMEN
ALPASLAN/HOCAV
 
EN DEĞERLİ OYUNCU
ALİ DOĞAN/BARO LEHVA
 
TURNUVA'NIN 11
HAYDAR/SEYDİŞEHİR
ALPEREN/EFRAD-I ENSTİTÜ
YALÇIN/SEYDİŞEHİR
M.SAİT/DİNAMİK
ALPEREN/ÇAĞRI
CAVİT/EFSANELER
ERDAL/ÇUMRA
H.ALİCAN/DEMGAHSPOR
TACETTİN/HOCAV
A.DOĞAN/BARO LEVHA
ALPER/BARO LEHVA

 


 

 

KONYA BAROSU 2014 BAHAR FUTBOL TURNUVASI

KONYA BAROSU 2014 BAHAR FUTBOL TURNUVASI
   
FİKSTÜR :
K

 TARİH

 SAHA SAAT  FİNAL KARŞILAŞMASI S  HAKEMLER
026

 06.06.2014
 Cuma

 Şehit Muharrem
 Samur Stadı
19:15  SEYDİŞEHİR - BARO LEHVA
 ( - )   (Mehmet, Alper)
0-2  Y.Şahin
 H.Çam
 M.A.Gülkara
K

 TARİH

 SAHA SAAT  3.LÜK KARŞILAŞMASI S  HAKEMLER
025

 06.06.2014
 Cuma

 Şehit Muharrem
 Samur Stadı

18:00  EFRAD-I ENSTİTÜ - ÇUMRA
 (ibrahim)   ( - )
1-0  Y.Şahin
 H.Çam
 M.A.Gülkara
K

 TARİH

 SAHA

SAAT  YARI FİNAL KARŞILAŞMALARI S  HAKEMLER
024

 30.05.2014
 Cuma

 Şehit Muharrem
 Samur Stadı
18:00

 BARO LEHVA - ÇUMRA
 (Alper-2, Ali)   ( - )  
 Kırmızı: Mustafa Tufan/Çumra

3-0

 Y.Şahin
 H.Çam
 M.A.Gülkara

023

 30.05.2014
 Cuma

 Şehit Muharrem
 Samur Stadı
19:15

 EFRAD-I ENSTİTÜ - SEYDİŞEHİR
 ( - )   (Gökhan-2, İbrahim, Mehmet)

0-4

 İ.S.Sarıca
 H.Çam
 M.A.Gülkara

K

 TARİH

 SAHA

SAAT

 ÇEYREK FİNAL KARŞILAŞMALARI

S

 HAKEMLER

022  24.05.2014
 Cumartesi
 Şehit Muharrem
 Samur Stadı
19:15  ÇUMRA - EFSANELER
 (Mümin)   (Bünyamin)   (Normal süre 1-1 Penaltılarla)
 Pen: Çumra; (Serkan, Erdal, M.Turan)
 Pen: Efsaneler; (Kemal, Ercan)
4-3  Y.Şahin
 M.Şen
 M.A.Gülkara
021  24.05.2014
 Cumartesi
 Şehit Muharrem
 Samur Stadı
18:00  BARO LEHVA - DİNAMİK
 (Alper-2)   (Bahadır)
 Kırmızı: Bahadır/Dinamik
2-1  Y.Şahin
 M.Şen
 M.A.Gülkara
020  23.05.2014
 Cuma
 Şehit Muharrem
 Samur Stadı
19:15  SEYDİŞEHİR - HOCAV
 (Gökhan, İbrahim)   ( - )
2-0  S.Sarıca
 Ş.Çekiç
 M.Ünlü
019  23.05.2014
 Cuma
 Şehit Muharrem
 Samur Stadı
18:00  DEMGAHSPOR - EFRAD-I ENSTİTÜ
 (Alican)   (Mehmet)   (Normal süre 1-1 Penaltılarla)
 Pen: Demgah; (Nuri, Alican, Aykut, Esnaf)
 Pen: Efrad; (Alper, Cihan, İbrahim, Adem, Yaşar)
5-6  S.Sarıca
 Ş.Çekiç
 M.Ünlü
K

 TARİH

 SAHA

SAAT

 GRUP KARŞILAŞMALARI

S

 HAKEMLER

018  17.05.2014
 Cumartesi
 Şehit Muharrem
 Samur Stadı
18:00  (B) EFRAD-I ENSTİTÜ - EFSANELER
 (Emrecan)   ( - )
 Kırmızı: Emrecan-Halil/Efrad-ı Enstitü:
1-0  Y.Şahin
 E.Karagel
 A.Söyler
017  17.05.2014
 Cumartesi
 Şehit Muharrem
 Samur Stadı
19:15  (C) DİNAMİK - FUNDAMENTAL
 (Mustafa-4, Bahadır, Harun)   (Hasan)
6-1  Y.Şahin
 E.Karagel
 A.Söyler
016  16.05.2014
 Cuma
 Şehit Muharrem
 Samur Stadı
19:30  (A) BARO LEHVA - ÇAĞRI
 (Ali-2, Alper-2)   (Sefa, Alperen, Mustafa-kk)
4-3  M.Himyeri
 Ş.Çekiç
 S.Sarıca
015  16.05.2014
 Cuma
 Şehit Muharrem
 Samur Stadı
20:45  (B) ILGIN - SEYDİŞEHİR
 (Mehmet-2)   (Gökhan, İ.Leventoğlu, İ.İlter)
2-3  M.Himyeri
 Ş.Çekiç
 S.Sarıca
014  16.05.2014
 Cuma
 Şehit Muharrem
 Samur Stadı
22:00  (C) DEMGAHSPOR - HOCAV
 (H.Alican, Eşref, Aykut)   ( - )
3-0  M.Himyeri
 Ş.Çekiç
 S.Sarıca
013  -  Şehit Muharrem
 Samur Stadı
:  (A) AKŞEHİR - ÇUMRA
 (Çumra hükmen galip sayıldı)
0-3  Hükmen
012  12.05.2014
 Pazartesi

 Şehit Muharrem
 Samur Stadı

18:30  (C) DİNAMİK - HOCAV
 (Namık, Bahadır)   (Tacettin-2)
2-2  S.Sarıca
 R.Top
 Ü.Aslan
011  10.05.2014
 Cumartesi

 Şehit Muharrem
 Samur Stadı

19:15  (A) ÇAĞRI -  ÇUMRA
 (Selami-2,Alperen,Ali) (Serkan-2,Erdal,Mustafa,Fatih)
4-5  Y.Şahin
 İ.Özmen
 M.A.Gülkara
010  10.05.2014
 Cumartesi

 Şehit Muharrem
 Samur Stadı

18:00  (C) FUNDAMENTAL - DEMGAHSPOR
 (İbrahim)   (Alican-3, Aykut-2, Nuri, Cihan)
1-7  Y.Şahin
 İ.Özmen
 M.A.Gülkara
009  09.05.2014
 Cuma

 Şehit Muharrem
 Samur Stadı

20:30  (A) AKŞEHİR - BARO LEVHA
 ( - )   (Ali-4, Hasan, Alper)
0-6  S.Tepe
 N.Boyalı
 T.Tepe
008  09.05.2014
 Cuma

 Şehit Muharrem
 Samur Stadı

19:15  (B) EFSANELER - ILGIN 
 (Anıl-2, Kaan-2)   (Mehmet-2)
4-2  S.Tepe
 N.Boyalı
 T.Tepe
007  09.05.2014
 Cuma

 Şehit Muharrem
 Samur Stadı

18:00  (B) SEYDİŞEHİR – EFRAD-I ENSTİTÜ 
 (Yalçın, Ümit, Halil, İbrahim)   (Akif)       
4-1  S.Tepe
 N.Boyalı
 T.Tepe
006  02.05.2014
 Cuma

 Şehit Muharrem
 Samur Stadı

18:00  (A) AKŞEHİR - ÇAĞRI
 (Tufan, Mustafa)   (Tolga, Yıldırım)
2-2  M.Himyeri
 H.Çetinbağ
 M.Şen
005  02.05.2014
 Cuma

 Şehit Muharrem
 Samur Stadı

19:15  (B) EFSANELER - SEYDİŞEHİR
 (Kamil, Cavit)   (Yalçın-2, İbrahim)
2-3  M.Himyeri
 H.Çetinbağ
 M.Şen
004  02.05.2014
 Cuma

 Şehit Muharrem
 Samur Stadı

20:30  (C) FUNDAMENTAL - HOCAV
 (Ali, Mustafa)   (Tacettin-5)
2-5  H.Çetinbağ
 M.Himyeri
 M.Şen
003  03.05.2014
 Cumartesi

 Şehit Süleyman
 Ballan Stadı

17:00  (A) BARO LEHVA - ÇUMRA
 (Ali, Hasan)   (Fatih-2, Murat, Mustafa)
2-4  Ş.Çekiç
 M.Ünlü
 M.A.Gülkara
002  03.05.2014
 Cumartesi

 Şehit Süleyman
 Ballan Stadı

18:15  (B) EFRAD-I ENSTİTÜ - ILGIN
 (Mehmet-2, Selman)   (Mehmet, Emre)
 Kırmızı: İbrahim/Ilgın: Ceza verilmemiştir)
3-2  Y.Şahin
 Ş.Çekiç
 M.Ünlü
001  03.05.2014
 Cumartesi

 Şehit Süleyman
 Ballan Stadı

19:30  (C) DİNAMİK - DEMGAHSPOR
 (Bahadır, M.Sait)   ( - )
 Kırmızı: Kürşat/Dinamik: 1 maç ceza)
 Kırmızı: Cumhur/Demgahspor: 1 maç ceza)
2-0  Y.Şahin
 Ş.Çekiç
 M.Ünlü
 
PUAN DURUMU :
S  A  GRUBU O G B M AG YG P AV
1  ÇUMRA 3 3 0 0 12 6 9 +6
2  BARO LEHVA 3 2 0 1 12 7 6 +5
3  ÇAĞRI 3 0 1 2 9 11 1 -2
4  AKŞEHİR 3 0 1 2 2 11 1 -9
S  B  GRUBU O G B M AG YG P AV
1  SEYDİŞEHİR 3 3 0 0 10 5 9 +5
2  EFRAD-I ENSTİTÜ 3 2 0 1 5 6 6 -1
3  EFSANELER 3 1 0 2 6 6 3 0
4  ILGIN 3 0 0 3 6 10 0 -4
S  C  GRUBU O G B M AG YG P AV
1  DİNAMİK 3 2 1 0 10 3 7 +7
2  DEMGAHSPOR 3 2 0 1 10 3 6 +7
3  HOCAV 3 1 1 1 7 7 4 0
4  FUNDAMENTAL 3 0 0 3 4 18 0 -14
 
KATILIMLAR :
TAKIM/KAPTAN-SORUMLU
AKŞEHİR/Özgür Kaçar
ÇAĞRI/Fatih Ekizer
BARO LEHVA/Recep Avcu
ÇUMRA/Mustafa Tufan
EFSANELER/Ercan Şen

SEYDİŞEHİR/Mehmet Koyuncuoğlu
TAKIM/KAPTAN-SORUMLU
EFRAD-I ENSTİTÜ/Caner Çoban
ILGIN/Murat İnan
FUNDAMENTAL/Mustafa Gökpınar
HOCAV/Mehmet Çelik
DİNAMİK/Osman Buğur

DEMGAHSPOR/Aykut Avşar
 
ŞARTLAR VE KURALLAR :
1-) Konya Barosu Spor ve Sağlık Merkezi 2014 Geleneksel Bahar Futbol Turnuvası'na; hakim, savcı, avukat, stajyer avukat, Hukuk Fak. öğretim görevlileri ve öğrencileri ücretsiz katılabilir.
2-) Müsabakalar; nizami büyük futbol sahasında 11'e 11 kadrolarla oynanacaktır. Takım ve maç kadrolarında enaz 14 kişi olacaktır. Maç süresi 25+25=50 dakika, oyuncu değişiklik sayısı 5'er adettir. Maçlar da resmi; 1 orta hakem, 2 yardımcı hakem görev yapacak ve Türkiye Futbol Federasyonu futbol oyun kuralları geçerli olacaktır.
3-) Grup maçları sonunda yarı final oynamaya hak kazanan takımlar; 1.madde ki şartlar doğrultusunda 3 transfer yapabilirler. Transfer olacak oyuncunun daha önce bir başka takımda oynamamış olması şartı aranmayacaktır.
4-) Gruplar tek devreli lig sistemine göre ilk iki sırayı alan takımlar capraz olarak eşlecektir. Yarı final ve final maçlarının normal sürenin eşitlikle sonuçlanması halinde 5'er dakika uzatma, yine eşitlikte seri penaltı atışlarına geçilecektir.
5-) Maç başlama saatinden önce takımlar maç esame listelerini görevlilere teslim edecektir. Maç başlama saatinin 10 dakika sonrasında gelmeyen takımlar 3-0 hükmen yenik sayılacaktır.
6-) Sahaya çıkacak tüm sporcuların spor yapmakta sakıncası olmadığını gösteren sağlık raporu alınması zorunludur. (Rapor alınmaması halinde organizasyonun sorumluluğu olmayacaktır.)
7-) Organizasyon komitesi yukarıda belirtilen kurallar çercevesinde her türlü ilave, düzeltme ve statü, şartlar vb. değişiklik yapma yetkisine sahiptir.
8-) Konya Barosu 2014 Geleneksel Bahar Futbol Turnuvası; statüsü 8 madde olarak düzenlenmiş ve tüm katılımcı takımlara tebliğ edilmiştir.