İMAŞ MAKİNA 2.FUTBOL TURNUVASI

İMAŞ MAKİNA 2.FUTBOL TURNUVASI

İMAŞ MAKİNA 2.FUTBOL TURNUVASI

İMAŞ MAKİNA 2.FUTBOL TURNUVASI

 

 

 

 

 

 

 


 

 

İMAŞ MAKİNA 2.FUTBOL TURNUVASI

İMAŞ MAKİNA 2.FUTBOL TURNUVASI
   

İttifak Holding
İmaş Makine
imaş makina çalışanları
2.FUTBOL TURNUVASI
 
SPONSORLAR :
SELVA TaeguTec SİMA KALIP TEKYAZ
 
TARİH : Nisan - Mayıs 2012
SAHA : Adese Halı Saha Spor Tesisleri
ORGANİZASYON : İttifak Holding, İmaş Makina ve Türkiye Futbol Federasyonu HERKESiçinFUTBOL Konya Hif İl Temsilciliği katkılarıyla
AMAÇ : Bu yıl ilki düzenlenen "İmaş Makine çalışanları 2.Futbol Turnuvası" bu tür turnuva veya benzeri etkinliklerle; personel ve meslek grupları ile kaynaşma, iş verimini artırma, arkadaşlık olgusu ve sosyalleşme adına büyük faydalar getirdiği; dolayısıyla işine sahip çıkma olgusunun gelişmesi ve personel üzerinde ki olumlu memnuniyeti neticesinde gerçekleşmektedir.    
 
KURALLAR : Turnuva dökümanları
2.Turnuva; katılım şartları, oyun kuralları, ceza uygulamaları, statü için tıklayın >>>
2.Turnuva; gruplar ve fikstür için tıklayın >>>
2.Turnuva; takım kadroları için tıklayın >>>
2.Turnuva afişi için tıklayın >>>
 
PUAN DURUMU :
S  TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  CUTERMILLER 8 6 1 1 30 6 19 +24
2  DEPORTİVO LA KONYA 8 6 0 2 33 8 18 +25
3  TESTERE 8 5 2 1 28 13 17 +15
4  FORZA İMAŞ 8 4 3 1 31 12 15 +19
5  MİLENYUM GENÇLİK 8 4 1 3 20 16 13 +4
6  HIRÇINLAR 8 2 2 4 19 34 8 -15
7  TALAŞLI İMALAT 8 1 4 3 15 30 7 -15
8  TALAŞLI ASLANLARI 8 1 1 6 10 34 4 -24
9  KARTALSPOR 8 0 0 8 8 41 0 -33
 
TURNUVA MAÇLARI FİKSTÜRÜ :
KOD TARİH SAAT

 KARŞILAŞACAK TAKIMLAR

S HAKEM
001  07.04.2012 C.tesi 19:00  FORZA İMAŞ - CUTERMILLER 2 - 2  İ.Karabacak
002  07.04.2012 C.tesi 19:45  DEPOTİVO LA KONYA - TALAŞLI İMALAT 8 - 0  İ.Karabacak
003  07.04.2012 C.tesi 20:30  TALAŞLI ASLANLARI - KARTALSPOR 2 - 1  İ.Karabacak
004  07.04.2012 C.tesi 21:45  TESTERE - HIRÇINLAR 8 - 2  İ.Karabacak
005  13.04.2012 Cuma 19:30  DEPORTİVO LA KONYA - HIRÇINLAR 8 - 0  M.Dölekçap
006  13.04.2012 Cuma 20:15  FORZA İMAŞ - KARTALSPOR 7 - 0  M.Dölekçap
007  13.04.2012 Cuma 21:00  TESTERE - MİLENYUM GENÇLİK 2 - 4  M.Dölekçap
008  13.04.2012 Cuma 21:45  TALAŞLI İMALAT - CUTERMILLER 0 - 6  M.Dölekçap
009  20.04.2012 Cuma 19:30  FORZA İMAŞ - TALAŞLI ASLANLARI 8 - 2  İ.Karabacak
010  20.04.2012 Cuma 20:15  DEPORTİVO LA KONYA - MİLENYUM GNÇ. 5 - 0  İ.Karabacak
011  20.04.2012 Cuma 21:00  TALAŞLI İMALAT - KARTALSPOR 4 - 2  İ.Karabacak
012  20.04.2012 Cuma 21:45  CUTERMILLER - HIRÇINLAR 3 - 1  İ.Karabacak
013  27.04.2012 Cuma 19:30  DEPORTİVO LA KONYA - TESTERE 1 - 2  İ.Karabacak
014  27.04.2012 Cuma 20:15  TALAŞLI ASLANLARI - TALAŞLI İMALAT 3 - 3  İ.Karabacak
015  27.04.2012 Cuma 21:00  KARTALSPOR - HIRÇINLAR 2 - 7  İ.Karabacak
016  27.04.2012 Cuma 21:45  CUTERMILLER - MİLENYUM GENÇLİK 2 - 1  İ.Karabacak
017  04.05.2012 Cuma 19:30  KARTALSPOR - DEPORTİVO LA KONYA 0 - 5  İ.Karabacak
018  04.05.2012 Cuma 20:15  MİLENYUM GENÇLİK - FORZA İMAŞ 1 - 3  İ.Karabacak
019  04.05.2012 Cuma 21:00  TALAŞLI ASLANLARI - TESTERE 1 - 5  İ.Karabacak
020  04.05.2012 Cuma 21:45  HIRÇINLAR - TALAŞLI İMALAT 3 - 3  İ.Karabacak
021  11.05.2012 Cuma 19:30  CUTERMILLER - DEPOTİVO LA KONYA 3 - 0  M.Dölekçap
022  11.05.2012 Cuma 20:15  HIRÇINLAR - FORZA İMAŞ 0 - 5  M.Dölekçap
023  11.05.2012 Cuma 21:00  KARTALSPOR - TESTERE 1 - 6  M.Dölekçap
024  11.05.2012 Cuma 21:45  MİLENYUM GENÇLİK - TALAŞLI ASLANLARI 4 - 0  M.Dölekçap
025  18.05.2012 Cuma 19:30  TALAŞLI İMALAT - FORZA İMAŞ 2 - 2  İ.Karabacak
026  18.05.2012 Cuma 20:15  CUTERMILLER - TESTERE 0 - 1  İ.Karabacak
027  18.05.2012 Cuma 21:00  HIRÇINLAR - TALAŞLI ASLANLARI 3 - 2  İ.Karabacak
028  18.05.2012 Cuma 21:45  KARTALSPOR - MİLENYUM GENÇLİK 1 - 4  İ.Karabacak
029  25.05.2012 Cuma 19:30  KARTALSPOR - CUTERMILLER 1 - 6  İ.Karabacak
030  25.05.2012 Cuma 20:15  MİLENYUM GENÇLİK - TALAŞLI İMALAT 3 - 0  İ.Karabacak
031  25.05.2012 Cuma 21:00  TALAŞLI ASLANLARI - DEPORTİVO LA K. 0 - 2  İ.Karabacak
032  25.05.2012 Cuma 21:45  TESTERE - FORZA İMAŞ 1 - 1  İ.Karabacak
033  01.06.2012 Cuma 19:30  MİLENYUM GENÇLİK - HIRÇINLAR 3 - 3  İ.Karabacak
034  01.06.2012 Cuma 20:15  TALAŞLI ASLANLARI - CUTERMILLER 0 - 8  İ.Karabacak
035  01.06.2012 Cuma 21:00  TESTERE - TALAŞLI İMALAT 3 - 3  İ.Karabacak
036  01.06.2012 Cuma 21:45  FORZA İMAŞ - DEPORTİVO LA KONYA 3 - 4  İ.Karabacak
       YARI FİNAL MAÇLARI    
037  08.06.2012 Cuma 19:30  (1.) CUTERMILLER - (4.) FORZA İMAŞ 0 - 3  Hakan Çam
038  08.06.2012 Cuma 21:00  (2.) DEPORTİVO LA KONYA - (3.) TESTERE 1 - 5  Hakan Çam
       3.LÜK MAÇI    
039  15.06.2012 Cuma 19:30  CUTERMILLER (Pen.) - DEPORTİVO LA KONYA 5-4  Emre Karagel
       FİNAL MAÇI    
040  15.06.2012 Cuma 21:00  FORZA İMAŞ - TESTERE 2-3  Emre Karagel
 
KUPA TÖRENİ FOTOĞRAFLARI :
İMAŞ MAKİNA 2.FUTBOL TURNUVASI İMAŞ MAKİNA 2.FUTBOL TURNUVASI İMAŞ MAKİNA 2.FUTBOL TURNUVASI İMAŞ MAKİNA 2.FUTBOL TURNUVASI İMAŞ MAKİNA 2.FUTBOL TURNUVASI
         
İMAŞ MAKİNA 2.FUTBOL TURNUVASI İMAŞ MAKİNA 2.FUTBOL TURNUVASI İMAŞ MAKİNA 2.FUTBOL TURNUVASI İMAŞ MAKİNA 2.FUTBOL TURNUVASI İMAŞ MAKİNA 2.FUTBOL TURNUVASI
İmaş Makina Çalışanları 2.Futbol Turnuvası Kupa Töreni; Kule Site Sini Restaurant'da iftar proğramı ile gerçekleşti. Takımlara kupaları, sponsor firmalar ve hif il temsilciliğimiz plaketleri; İttifak Holding Ceosu Tahir Atila, İmaş Makina Genel Müdürü Tuncay Lamcı ile Genel Müdür Yardımcıları Mustafa Pek ve Mustafa Özdemir tarafından takdim edildi.
 
TAKIM FOTOĞRAFLARI :
İMAŞ MAKİNA 2.FUTBOL TURNUVASI

İMAŞ MAKİNA 2.FUTBOL TURNUVASI

İMAŞ MAKİNA 2.FUTBOL TURNUVASI

İMAŞ MAKİNA 2.FUTBOL TURNUVASI
       
İMAŞ MAKİNA 2.FUTBOL TURNUVASI

İMAŞ MAKİNA 2.FUTBOL TURNUVASI

İMAŞ MAKİNA 2.FUTBOL TURNUVASI

İMAŞ MAKİNA 2.FUTBOL TURNUVASI
       
İMAŞ MAKİNA 2.FUTBOL TURNUVASI

İMAŞ MAKİNA 2.FUTBOL TURNUVASI

İMAŞ MAKİNA 2.FUTBOL TURNUVASI

İMAŞ MAKİNA 2.FUTBOL TURNUVASI