BAHAR KUPASI FUTBOL TURNUVASI

   TURNUVA LİNKLERİ
  
Turnuva Afişi >>>
   Şartlar ve Kurallar
>>>
   Statü ve Sistem >>>
   Ödül Yönetmenliği >>>
   Online Katılım Formu >>>
   Katılım Formu (word) >>>
   Katılım >>>
   Gruplar
>>>
   Proğram
>>>
   Maç Sonuçları
>>>
   Puan Durumu
>>>

   FOTOĞRAF ALBÜMÜ
   Fotoğraflar ve takım
   resimleri facebook'da
>>>

Tff Herkesiçinfutbol Konya (Grassroots)

BAHAR KUPASI FUTBOL TURNUVASI

 

 

 

 

 

 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAHAR KUPASI FUTBOL TURNUVASI

BAHAR KUPASI FUTBOL TURNUVASI
 
PROĞRAM :
KOD  TARİH SAAT G

 GRUP KARŞILAŞMALARI

SONUÇ
028  24.07.2018 Salı 21:00 B  ULAŞIM CITY - İSTANBUL TRANSPLUS -
027  24.07.2018 Salı 22:00 G  FENOMEN - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE -
026  24.07.2018 Salı 23:00 F  HEDEF TURAN SK - KIZIL ELMA -
025  22.07.2018 Pazar 20:00 H  KARA GÜLLE - ANADOLUSPOR -
024  22.07.2018 Pazar 20:00 H  FIRTINA CUP - KONYA CITY -
023  22.07.2018 Pazar 21:00 A  KONEKS - SELÇUKLU HAN -
022  22.07.2018 Pazar 21:00 C  TAFLAN SEVENSPOR - USTALARSPOR -
021  22.07.2018 Pazar 22:00 D  SOLO TURK - FIRTINA FIGHT -
020  22.07.2018 Pazar 22:00 G  AKŞEMSETTİN - ARNİKON UNITED -
019  21.07.2018 Cumartesi 21:00 F  BAŞKENT GÜCÜ - EFSANE CITY -
018  21.07.2018 Cumartesi 21:00 A  İHTİYARLAR - KONTENSAN -
017  21.07.2018 Cumartesi 22:00 B  KONYA GENÇLERBİRLİĞİ - ATASPOR -
016  21.07.2018 Cumartesi 22:00 D  KURUCULAR - DOSTLUKSPOR -
015  16.07.2018 Pazartesi 22:00 A  İHTİYARLAR - SELÇUKLU HAN 4-1
014  16.07.2018 Pazartesi 22:00 E  GENEMİ AMCALAR - PABUCCHI SHOES 1-1
013  15.07.2018 Pazar 19:00 C  MATADOR CITY - YAYLAPINARSPOR 4-1
012  15.07.2018 Pazar 20:00 E  LEGENDS - MEVLANA CITY 4-5
011  15.07.2018 Pazar 20:00 B  ATASPOR - İSTANBUL TRANSPLUS 1-2
010  15.07.2018 Pazar 21:00 A  KONEKS - KONTENSAN 3-1
009  15.07.2018 Pazar 21:00 D  KURUCULAR - FIRTINA FIGHT 8-1
008  15.07.2018 Pazar 22:00 B  KONYA GENÇLERBİRLİĞİ - ULAŞIM CITY 4-1
007  15.07.2018 Pazar 22:00 G  AKŞEMSETTİN - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE 2-3
006  08.07.2018 Pazar 19:00 E  GENEMİ AMCALAR - LEGENDS 6-0
005  08.07.2018 Pazar 19:00 C  TAFLAN SEVENSPOR - YAYLAPINARSPOR 4-2
004  08.07.2018 Pazar 21:00 F  HEDEF TURAN SK - BAŞKENT GÜCÜ 2-5
003  08.07.2018 Pazar 21:00 C  USTALARSPOR - MATADOR CITY 0-2
002  08.07.2018 Pazar 22:00 E  MEVLANA CITY - PABUCCHI SHOES 2-4
001  08.07.2018 Pazar 22:00 F  EFSANE CITY - KIZIL ELMA 9-3
 
PUAN DURUMU :
S  A  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  İHTİYARLAR 1 1 0 0 4 1 3 +3
2  KONEKS 1 1 0 0 3 1 3 +2
3  KONTENSAN 1 0 0 1 1 3 0 -2
4  SELÇUKLU HAN 1 0 0 1 1 4 0 -3

 A  GRUBU MAÇLARI

SONUÇ
 KONEKS - KONTENSAN
 (İbrahim-2, İhsan)   (Ömer)
 Maçın Adamı: İbrahim-Koneks
3 - 1
 İHTİYARLAR - SELÇUKLU HAN
 (Ali-3, Osman)   (Osman)
 Maçın Adamı: Ali-İhtiyarlar
4 - 1
 İHTİYARLAR - KONTENSAN
 (
 Maçın Adamı:
-
 KONEKS - SELÇUKLU HAN
 (
 Maçın Adamı:
-
 A
 (
 Maçın Adamı:
-
 A
 (
 Maçın Adamı:
-
 
S  B  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  KONYA GENÇLERBİRLİĞİ 1 1 0 0 4 1 3 +3
2  İSTANBUL TRANSPLUS 1 1 0 0 2 1 3 +1
3  ATASPOR 1 0 0 1 1 2 0 -1
4  ULAŞIM CITY 1 0 0 1 1 4 0 -3

 B  GRUBU MAÇLARI

SONUÇ
 ATASPOR - İSTANBUL TRANSPLUS
 (K.Gençalp)   (Mehmet, Ahmet)
 Maçın Adamı: Ahmet-İstanbul Transplus
1 - 2
 KONYA GENÇLERBİRLİĞİ - ULAŞIM CITY
 (Emre, Alaaddin, Recep, Bahri)   (İsmail)
 Maçın Adamı: Recep-Konya Gençlerbirliği
4 - 1
 KONYA GENÇLERBİRLİĞİ - ATASPOR
 (
 Maçın Adamı:
-
 ULAŞIM CITY - İSTANBUL TRANSPLUS
 (
 Maçın Adamı:
-
 B
 (
 Maçın Adamı:
-
 B
 (
 Maçın Adamı:
-
 
S  C  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  MATADOR CITY 2 2 0 0 6 1 6 +5
2  TAFLAN SEVENSPOR 1 1 0 0 4 2 3 +2
3  USTALARSPOR 1 0 0 1 0 2 0 -2
4  YAYLAPINARSPOR 2 0 0 2 3 8 0 -5

 C  GRUBU MAÇLARI

SONUÇ
 TAFLAN SEVENSPOR - YAYLAPINARSPOR
 (Mustafa-2, Hamdi, Okan)   (Şükrü, Yavuz)
 Maçın Adamı: Mustafa-Taflan Sevenspor
4 - 2
 USTALARSPOR - MATADOR CITY
 (  -  )   (Yusuf-2)
 Maçın Adamı: Yusuf-Matador City
0 - 2
 MATADOR CITY - YAYLAPINARSPOR
 (Çoşkun, Yasin, Abdulhakim, Yusuf)   (Mustafa)
 Maçın Adamı: Yusuf-Matador City
4 - 1
 TAFLAN SEVENSPOR - USTALARSPOR
 (
 Maçın Adamı:
-
 C
 (
 Maçın Adamı:
-
 C
 (
 Maçın Adamı:
-
 
S  D  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  KURUCULAR 1 1 0 0 8 1 3 +7
2  SOLO TURK 0 0 0 0 0 0 0 0
3  DOSTLUKSPOR 0 0 0 0 0 0 0 0
4  FIRTINA FIGHT 1 0 0 1 1 8 0 -7

 D  GRUBU MAÇLARI

SONUÇ
 KURUCULAR - FIRTINA FIGHT
 (Halil-5, Ahmet, İlhami, Özcan)   (Muhammed)
 Maçın Adamı: Halil-Kurucular
8 - 1
 KURUCULAR - DOSTLUKSPOR
 (
 Maçın Adamı:
-
 SOLO TURK - FIRTINA FIGHT
 (
 Maçın Adamı:
-
 D
 (
 Maçın Adamı:
-
 D
 (
 Maçın Adamı:
-
 D
 (
 Maçın Adamı:
-
 
S  E  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  GENEMİ AMCALAR 2 1 1 0 7 1 4 +6
2  PABUCCHI SHOES 2 1 1 0 5 3 4 +2
3  MEVLANA CITY 2 1 0 1 7 8 3 -1
4  LEGENDS 2 0 0 2 4 11 0 -7

 E  GRUBU MAÇLARI

SONUÇ
 GENEMİ AMCALAR - LEGENDS
 (Memduh-2, Muammer, Kerim, Furkan, Serhat)   (  -  )
 Maçın Adamı: Ali-Genemi Amcalar
6 - 0
 MEVLANA CITY - PABUCCHI SHOES
 (Şaban, Cihat)   (İbrahim-2, Kenan, Fehmi)
 Maçın Adamı: Fehmi-Pabucchi Shoes
2 - 4
 LEGENDS - MEVLANA CITY
 (Muhammed-2, Sıtkı, İhsan)   (Esat-3, Şamil, Mehmet)
 Maçın Adamı: Şamil-Mevlana City
4 - 5
 GENEMİ AMCALAR - PABUCCHI SHOES
 (Ali)   (Fehmi)
 Maçın Adamı: Metin-Genemi Amcalar
1 - 1
 E
 (
 Maçın Adamı:
-
 E
 (
 Maçın Adamı:
-
 
S  F  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  EFSANE CITY 1 1 0 0 9 3 3 +6
2  BAŞKENT GÜCÜ 1 1 0 0 5 2 3 +3
3  HEDEF TURAN SK 1 0 0 1 2 5 0 -3
4  KIZIL ELMA 1 0 0 1 3 9 0 -6

 F  GRUBU MAÇLARI

SONUÇ
 HEDEF TURAN SK - BAŞKENT GÜCÜ
 (Okan, Hüseyin)   (Mustafa-2, İbrahim, Metin, Hüseyin)
 Maçın Adamı: İbrahim-Başkent Gücü
2 - 5
 EFSANE CITY - KIZIL ELMA
 (Mehmet-3, Ömer-3, Ayhan-2, Muhammed)   (Bünyamin-2, Ali)
 Maçın Adamı: Mehmet-Efsane City
9 - 3
 BAŞKENT GÜCÜ - EFSANE CITY
 (
 Maçın Adamı:
-
 HEDEF TURAN SK - KIZIL ELMA
 (
 Maçın Adamı:
-
 F
 (
 Maçın Adamı:
-
 F
 (
 Maçın Adamı:
-
 
S  G  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  ENTABİ ÇİĞ KÖFTE 1 1 0 0 3 2 3 +1
2  FENOMEN 0 0 0 0 0 0 0 0
3  ARNİKON UNITED 0 0 0 0 0 0 0 0
4  AKŞEMSETTİN 1 0 0 1 2 3 0 -1

 G  GRUBU MAÇLARI

SONUÇ
 AKŞEMSETTİN - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE
 (Hamza, Eren)   (Ahmet-2, Emre)
 Maçın Adamı: Emre-Entabi Çiğ Köfte
2 - 3
 AKŞEMSETTİN - ARNİKON UNITED
 (
 Maçın Adamı:
-
 FENOMEN - ENTABİ ÇİĞ KÖFTE
 (
 Maçın Adamı:
-
 G
 (
 Maçın Adamı:
-
 G
 (
 Maçın Adamı:
-
 G
 (
 Maçın Adamı:
-
 
S  H  GRUBU TAKIMLAR O G B M AG YG P AV
1  KARA GÜLLE 0 0 0 0 0 0 0 0
2  FIRTINA CUP 0 0 0 0 0 0 0 0
3  KONYA CITY 0 0 0 0 0 0 0 0
4  ANADOLUSPOR 0 0 0 0 0 0 0 0

 H  GRUBU MAÇLARI

SONUÇ
 KARA GÜLLE - ANADOLUSPOR
 (
 Maçın Adamı:
-
 FIRTINA CUP - KONYA CITY
 (
 Maçın Adamı:
-
 H
 (
 Maçın Adamı:
-
 H
 (
 Maçın Adamı:
-
 H
 (
 Maçın Adamı:
-
 H
 (
 Maçın Adamı:
-
 
KATILIM : GRUPLAR :
N  TAKIM ADI  KAPTAN
01  SOLO TURK  Murat Göktepe
02  TAFLAN SEVENSPOR  Mustafa Seven
03  MEVLANA CITY  Cihat Ş. Bozdam
04  FIRTINA FIGHT  İbrahim Yurtgülü
05  HEDEF TURAN SK  Hüseyin Özçelik
06  FENOMEN  Raşit Musluk
07  İSTANBUL TRANSPLUS  İsmail Büyüktün
08  BAŞKENT GÜCÜ  Hüseyin Yıldırım
09  İHTİYARLAR  Sinan Levend
10  ATASPOR  Orhan Ata
11  LEGENDS  Mustafa Baş
12  YAYLAPINARSPOR  Yasin Bektaş
13  ULAŞIM CITY  Ramazan Ergül
14  USTALARSPOR  Ahmet Büyüközkan
15  K. GENÇLERBİRLİĞİ  Bahri Keser
16  DOSTLUKSPOR  Necmettin Duran
17  KONTENSAN  Mustafa Şimşekler
18  GENEMİ AMCALAR  Tugay Korkmaz
19  PABUCCHI SHOES  Kenan Yıldız
20  SELÇUKLU HAN  Osman Badak
21  KURUCULAR  Halil Gülmez
22  EFSANE CITY  Ayhan Tosun
23  KIZIL ELMA  Bülent Çukur
24  MATADOR CITY  Fatih Çakar
25  KONEKS  Haşim K.oğlu
26  ENTABİ ÇİĞ KÖFTE  Yusuf Bıyıklı
27  AKŞEMSETTİN  Halil Toy
28  ARNİKON UNITED  Mustafa Kocaöz
29  KARA GÜLLE  Enes Kömeli
30  FIRTINA CUP  Ercan Dönmez
31  KONYA CITY  Salih Nur
32  ANADOLUSPOR  Asaf Yıldırım

Not : Sıralama kayıt sırasına göre yapılmıştır. Takımlarımıza centilmence maçlar eşliğinde başarılar dileriz. İlginiz için şimdiden teşekkürler...

 A GRUBU
 KONEKS
 İHTİYARLAR
 KONTENSAN
 SELÇUKLU HAN
 B GRUBU
 K. GENÇLERBİRLİĞİ
 İSTANBUL TRANSPLUS
 ULAŞIM CITY
 ATASPOR
 C GRUBU
 TAFLAN SEVENSPOR
 YAYLAPINARSPOR
 USTALARSPOR
 MATADOR CITY
 D GRUBU
 KURUCULAR
 SOLO TURK
 FIRTINA FIGHT
 DOSTLUKSPOR
 E GRUBU
 GENEMİ AMCALAR
 LEGENDS
 MEVLANA CITY
 PABUCCHI SHOES
 F GRUBU
 BAŞKENT GÜCÜ
 HEDEF TURAN SK
 EFSANE CITY
 KIZIL ELMA
 G GRUBU
 FENOMEN
 ENTABİ ÇİĞ KÖFTE
 AKŞEMSETTİN
 ARNİKON UNITED
 H GRUBU
 KARA GÜLLE
 FIRTINA CUP
 KONYA CITY
 ANADOLUSPOR