BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ KONYA 2018 GELENEKSEL BİRİMLER ARASI FUTBOL TURNUVASI

   FOTOĞRAF ALBÜMÜ
   Fotoğraflar ve takım
   resimleri facebook'da
>>>

Tff Herkesiçinfutbol Konya (Grassroots)

   

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ KONYA 2018 GELENEKSEL BİRİMLER ARASI FUTBOL TURNUVASI

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ KONYA 2018
GELENEKSEL BİRİMLER ARASI BAHAR FUTBOL TURNUVASI
 
TAKIM FOTOĞRAFLARI :
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ KONYA 2018 GELENEKSEL BİRİMLER ARASI FUTBOL TURNUVASI BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ KONYA 2018 GELENEKSEL BİRİMLER ARASI FUTBOL TURNUVASI BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ KONYA 2018 GELENEKSEL BİRİMLER ARASI FUTBOL TURNUVASI BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ KONYA 2018 GELENEKSEL BİRİMLER ARASI FUTBOL TURNUVASI

foto

Öğrenci Biomedikal Koroner Tahakkuk Malz.Yönetimi
 
PUAN DURUMU :
S  GRUP O G B M AG YG P AV
1  BİOMEDİKAL 4 3 0 1 25 17 9 +8
2  ÖĞRENCİ 3 2 0 1 17 11 6 +6
3  MALZ.YÖNETİMİ 3 2 0 1 14 12 6 +2
4  KORONER 3 1 0 2 13 13 3 0
5  TAHAKKUK 3 0 0 3 13 29 0 -16
 
TURNUVA MAÇLARI FİKSTÜRÜ :
KOD

 TARİH

SAAT

 GRUP KARŞILAŞMALARI

S
001  26.03.2018 P.tesi 20:00  BİOMEDİKAL - ÖĞRENCİ
 (Furkan-2, Salih, Süleyman)   (Sadullah-2, Cengiz)
 Maçın Adamı: Furkan-Biomedikal
4 - 3
002  26.03.2018 P.tesi 21:00  KORONER - TAHAKKUK
 (Nuri-3, Onur-3, Rahman, Eyüp)   (Ömer-4, Maksut, Mehmet)
 Maçın Adamı: Onur-Koroner
8 - 6
003  02.04.2018 P.tesi 20:00  MALZ.YÖNETİMİ - ÖĞRENCİ
 (Metin-2, Yahya)   (Sadullah-3, Cengiz-2, Kerem)
 Maçın Adamı: Cengiz-Malz.Yönetimi
3 - 6
004  02.04.2018 P.tesi 21:00  KORONER - BİOMEDİKAL
 (Mehmet-2, Onur)   (Furkan-2, Süleyman, Ulaş)
 Maçın Adamı: Furkan-Biomedikal
3 - 4
005  09.04.2018 P.tesi 20:00  TAHAKKUK - BİOMEDİKAL
 (
 Maçın Adamı:
3 - 13
006  09.04.2018 P.tesi 21:00  KORONER - MALZ.YÖNETİMİ
 (Onur-2)   (Rıfat-2, Metin)
 Maçın Adamı: Rıfat-Malz.Yönetimi
2 - 3
007  16.04.2018 P.tesi 20:00  MALZ.YÖNETİMİ - BİOMEDİKAL
 (Metin-3, İlyas-2, Tarık, Rıfat, Serhat)   (Süleyman-3, Salih)
 Maçın Adamı: Metin-Malz.Yönetimi
8 - 4
008  16.04.2018 P.tesi 21:00  TAHAKKUK - ÖĞRENCİ
 (Maksut-2, Ömer, Erhan)   (Cengiz-3, Sadullah-3, Ahmet-2)
 Maçın Adamı: Cengiz-Öğrenci
4 - 8
009  30.04.2018 P.tesi 20:00  MALZ.YÖNETİMİ - TAHAKKUK -
010  30.04.2018 P.tesi 21:00  KORONER - ÖĞRENCİ -
KOD  TARİH SAAT  YARI FİNAL KARŞILAŞMALARI S
011  07.05.2018 P.tesi 20:00  (GRUP 1.) - (GRUP 4.) -
012  07.05.2018 P.tesi 21:00  (GRUP 2.) - (GRUP 3.) -
KOD  TARİH SAAT  FİNAL KARŞILAŞMASI S
013  14.05.2018 P.tesi 20:00  YARI FİNAL GALİPLERİ (Şampiyona yenilen takım 3. olacaktır.) -
 
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ KONYA UYGULAMA ve ARAŞTIRMA MERKEZİ, 2018 GELENEKSEL BİRİMLER ARASI Bahar Futbol Turnuvası, Şehit Muharrem Samur Spor Tesisleri'nde gerçekleşecektir. Tüm takımlara centilmence maçlar dileriz... 2018/KONYA