BAŞKANLIK KUPASI II.ULUSLARARASI ÖĞRENCİ FUTBOL TURNUVASI

 

BAŞKANLIK KUPASI II.ULUSLARARASI ÖĞRENCİ FUTBOL TURNUVASI

 

BAŞKANLIK KUPASI II.ULUSLARARASI ÖĞRENCİ FUTBOL TURNUVASI

 

BAŞKANLIK KUPASI II.ULUSLARARASI ÖĞRENCİ FUTBOL TURNUVASI

 

BAŞKANLIK KUPASI II.ULUSLARARASI ÖĞRENCİ FUTBOL TURNUVASI

 

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANLIK KUPASI II.ULUSLARARASI ÖĞRENCİ FUTBOL TURNUVASI

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANLIK KUPASI
II.ULUSLARARASI ÖĞRENCİ FUTBOL TURNUVASI

 

KONYA METROPOLITAN MUNICIPALITY PRESIDENCY CUP IIst INTERNATIONAL STUDENTS' FOOTBALL TOURNAMENT

KONYA METROPOLITAN MUNICIPALITY PRESIDENCY CUP
IIst INTERNATIONAL STUDENTS' FOOTBALL TOURNAMENT
 
TARİH : 05-19 Mayıs 2016
SAHA : Dumlupınar Spor Tesisleri (GSB, SGM, Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü)

ORGANİZASYON : Konya Büyükşehir Belediyesi Dış İlişkiler Daire Başkanlığı,
Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve TFF HERKESiçinFUTBOL Konya Hif İl Temsilciliği

KUPA TÖRENİ : Başbakanlık tanıtım fonu katkılarıyla; Konya Büyükşehir Belediyesi; BAŞKANLIK KUPASI oynanan final maçları ile sona erdi. Federasyonumuz tarafından organize edilen; Başkanlık Kupası II.Uluslararası Öğrenci Futbol Turnuvası "PRESINDENCY CUP 2st International Students' Football Tournament" final maçlarının üniversite kategorisinde AfroKonya, lise kategorisinde de Çad şampiyon oldular. Mehteranlar takımının dinletisi sonunda başlayan kupa töreninde; Üniversite şampiyonu AfroKonya'nın kupasını Konya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ercan Uslu, üniversite ikincisi Nijerya'nın kupasını Federasyon Başkan Vekilimiz Zahir Renklibay, lise şampiyonu Çad'ın kupasını Dış İlişkiler Daire Başkanı Selim Yücel Güleç ve lise ikincisi Togo'nun kupasını da Uluslararası Mevlana Anadolu İHL Müdürü Mevlüt Özdemir takdim etti. ASKF yönetim kurulu üyelerimiz; Faruk Hatipoğlu, İbrahim Karabacak, okul müdürlerimiz, öğretmenlerimiz, sporcularımız ve aileleri katıldı. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'nda, Dumlupınar Spor Tesisleri'nde gerçekleşen etkinlik sonunda; tüm takımlarımıza ve misafirlerimize geleneksel Konya pilavı ikram edildi. Spora ve gençliğe verdiği önemden dolayı Konya Büyükşehir Belediyemize teşekkürler. 19.05.2016
 
FİKSTÜR :

KOD

  TARİH

SAAT

 KARŞILAŞMALAR

SSONUÇ

 

 

 

 1.TUR MAÇLARI

 

L01

 05.05.2016 Perşembe

14:00

 AFGANİSTAN – ARAP BİRLEŞİK DEVLT.

 1 - 3

L02

 05.05.2016 Perşembe

15:00

 ARNAVUTLUK – BANGLADEŞ

 6 - 1

L03

 05.05.2016 Perşembe

16:00

 BURNIKE FASO – ÇAD

 0 - 8

L04

 05.05.2016 Perşembe

17:00

 DOĞU TÜRKİSTAN – ENDONEZYA

 0 - 9

Ü01

 05.05.2016 Perşembe

14:00

 AFGANİSTAN – TEKNİK BİLİMLER

 8 - 0

Ü02

 05.05.2016 Perşembe

15:00

 AFROKONYA – YEMEN

 3 - 0

Ü03

 05.05.2016 Perşembe

16:00

 AFGANİSTAN-2 – KARATAY ODYOLOJİ

 1 - 3

Ü04

 05.05.2016 Perşembe

17:00

 ARANAVUTLUK – KARATAY ÜNİVERSİTESİ

  3 - 0 

L05

 06.05.2016 Cuma

10:00

 ETİOPYA - FİLDİŞİ SAHİLLERİ

 0 - 6

L06

 06.05.2016 Cuma

10:00

 HİNDİSTAN – KAMERUN 

 0 - 7

L07

 06.05.2016 Cuma

11:00

 KAZAKİSTAN – KIRGIZİSTAN 

 0 - 3

L08

 06.05.2016 Cuma

11:00

 KONGO – KOSOVA 

 0 - 4

L09

 06.05.2016 Cuma

12:00

 MOĞOLİSTAN – PAKİSTAN

 3 - 1

L10

 06.05.2016 Cuma

12:00

 SENEGAL – SOMALİ

 5 - 0

Ü05

 06.05.2016 Cuma

14:00

 AFGANİSTAN-3 – TÜRKMENİSTAN

 0- 12

Ü06

 06.05.2016 Cuma

14:00

 KARATAY TÖMER-1 – TIP FAK.KARMA

 0 - 1

Ü07

 06.05.2016 Cuma

15:00

 KARATAY TÖMER-2 – TACİKİSTAN

 4 - 3

Ü08

 06.05.2016 Cuma

15:00

 BOSNA HERSEK – BÜYÜK AFRİKA

 0 - 7

Ü09

 06.05.2016 Cuma

16:00

 KARATAY TÖMER-3 – ŞAM

 0 - 9

Ü10

 06.05.2016 Cuma

16:00

 CASASPOR – ÇEÇENİSTAN

 4 - 0

L11

 09.05.2016 Pazartesi

10:00

 TANZANYA – TAYLAND

 2 - 0

L12

 09.05.2016 Pazartesi

10:00

 TOGO – TÜRKİYE 

 5 - 0

L13

 09.05.2016 Pazartesi

11:00

 UGANDA – SELÇUKLU MESLEK TEKNİK-1

 2 - 0

L14

 09.05.2016 Pazartesi

11:00

 ÜRDÜN – ZEKİ Ö.ANADOLU LİSESİ

 0 - 8

L15

 09.05.2016 Pazartesi

12:00

 KONYA SPOR LİSESİ-1 – AİLE SOSYAL POLİTİKALAR

 9 - 0

L16

 09.05.2016 Pazartesi

 12:00

 KONYA SPOR LİSESİ-2 - SELÇUKLU MESLEK TEKNİK-2

 9 - 0

Ü11

 09.05.2016 Pazartesi

14:00

 ETİOPYA – FİL DİŞİ

 1 - 9

Ü12

 09.05.2016 Pazartesi

14:00

 IRAK – KAZAKİSTAN

 4 - 1

Ü13

 09.05.2016 Pazartesi

15:00

 KIRGIZİSTAN – MALİ

 1 - 5

Ü14

 09.05.2016 Pazartesi

15:00

 MAXAMUUD – MOZAMBİK

 3 - 0

Ü15

 09.05.2016 Pazartesi

16:00

 NİJERYA – PAKİSTAN

 8 - 0

Ü16

 09.05.2016 Pazartesi

16:00

 SELÇUK TÖMER – SOMALİ

 4 - 0

 

 

 

 2.TUR MAÇLARI

 

Ü17

 10.05.2016 Salı

14:00

 AFGANİSTAN – AFROKONYA

 0 - 3

Ü18

 10.05.2016 Salı

14:00

 KARATAY ODYOLOJİ – ARANAVUTLUK

 0 - 5

Ü19

 10.05.2016 Salı

15:00

 TÜRKMENİSTAN – TIP FAK.KARMA

 6 - 0

Ü20

 10.05.2016 Salı

15:00

 KARATAY TÖMER-2 – BÜYÜK AFRİKA

 0 - 3

Ü21

 10.05.2016 Salı

16:00

 ŞAM – CASASPOR

 2 - 3

Ü22

 10.05.2016 Salı

16:00

 FİLDİŞİ SAHİLİ – IRAK

 4 - 5 (P)

Ü23

 10.05.2016 Salı

17:00

 MALİ – MAXAMUUD

 2 - 1

Ü24

 10.05.2016 Salı

17:00

 NİJERYA – SELÇUK TÖMER

 3 - 2

L17

 11.05.2016 Çarşamba

10:00

 ARAP BİRLEŞİK DEVLETLERİ – ARNAVUTLUK

 4 - 2

L18

 11.05.2016 Çarşamba

10:00

 ÇAD – ENDONEZYA

 3 - 0

L19

 11.05.2016 Çarşamba

11:00

 FİLDİŞİ SAHİLLERİ – KAMERUN

 1 - 0

L20

 11.05.2016 Çarşamba

11:00

 KIRGIZİSTAN – KOSOVA

 1 - 8

L21

 11.05.2016 Çarşamba

12:00

 MOĞOLİSTAN – SENEGAL

 1 - 7

L22

 11.05.2016 Çarşamba

12:00

 TANZANYA – TOGO

 0 - 5

L23

 11.05.2016 Çarşamba

13:00

 UGANDA – ZEKİ ÖZDEMİR ANADOLU LİSESİ

 0 - 3

L24

11.05.2016 Çarşamba

13:00

 KONYA SPOR LİSESİ-1 – KONYA SPOR LİSESİ-2

 2 - 3

 

 

 

 ÇEYREK FİNAL MAÇLARI

 

L25

 13.05.2016 Cuma

10:00

 ARAP BİRLEŞİK DEVLETLERİ – ÇAD

 1 - 2

L26

 13.05.2016 Cuma

10:00

 FİLDİŞİ SAHİLLERİ – KOSOVA

 3 - 4

L27

 13.05.2016 Cuma

11:00

 SENEGAL – TOGO

 0 - 4

L28

 13.05.2016 Cuma

11:00

 Z.ÖZDEMİR ANADOLU LİSESİ – KONYA SPOR LİSESİ-2

 2 - 3

Ü25

 13.05.2016 Cuma

14:00

 AFROKONYA -  ARNAVUTLUK

 5 - 2

Ü26

 13.05.2016 Cuma

14:00

 TÜRKMENİSTAN – BÜYÜK AFRİKA

 2 - 4

Ü27

 13.05.2016 Cuma

15:00

 CASASPOR – IRAK

 0 - 1

Ü28

 13.05.2016 Cuma

15:00

 MALİ – NİJERYA

 1 - 4

 

 

 

 YARI FİNAL MAÇLARI

 

L29

 17.05.2016 Salı

14:00

 ÇAD – KOSOVA

 3 - 1

L30

 17.05.2016 Salı

14:00

 TOGO – KONYA SPOR LİSESİ-2

 3 - 2

Ü29

 17.05.2016 Salı

15:00

 AFROKONYA– BÜYÜK AFRİKA

 2 - 0

Ü30

 17.05.2016 Salı

15:00

 IRAK – NİJERYA

 2 - 4

 

 

 

 FİNAL MAÇLARI

 

L31

 19.05.2016 Perşembe

 10:00

 ÇAD – TOGO

 2 - 1

Ü31

 19.05.2016 Perşembe

11:00

 AFROKONYA– NİJERYA

 5 - 0

*

 19.05.2016 Perşembe

12:00

 KUPA TÖRENİ

 *

*

 19.05.2016 Perşembe

12:30

 GELENEKSEL KONYA PİLAVI İKRAMI

 *

 

(L) Lise Kategorisi/Kırmızı)   (Ü) Üniversite Kategorisi/Mavi

Tek maç eleminasyon, maç süreleri: 25+25= 50 dakika, beraberlik halinde 3’erli seri penaltı atışları ile sonuç alınacaktır.

Maç kadroları: 1+6 oyuncu. Taç atışları elle kullanılacak, baraj mesafesi 4 metre ve ofsayt hariç futbol oyun kuralları geçerlidir. Her maç için resmi futbol il hakemleri ve sağlık-saha personeli görevlendirilecektir

Müsabakalar; Dumlupınar Spor Tesisleri, Dumlupınar Mah. Selçuklu/Konya

Fikstür, maç sonuçları ve fotoğraflar; www.konyahif.org adresimizde yayınlanacaktır.

TÜM TAKIMLARA CENTİLMENCE MAÇLAR VE BAŞARILAR DİLERİZ…