4.MERHUM NECİP MUTLU HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI

4.MERHUM NECİP MUTLU HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI

 4.MERHUM NECİP MUTLU HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI

www.yesilzemin.com

GELENEKSEL 4. NECİP MUTLU HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI

   

    NECİP MUTLU'NUN HAYATI >>>

    1. NM FUTBOL TURNUVASI >>>
    Şampiyon : Mutluspor

    2. NM FUTBOL TURNUVASI >>>
    Şampiyon : Klas IV Div I

    3. NM FUTBOL TURNUVASI >>>
    Şampiyon : Periodontoloji

    4. NM FUTBOL TURNUVASI >>>
    Şampiyon : Sol Açık

    5. NM FUTBOL TURNUVASI >>>
    Şampiyon : 3 Atarım 5 Atarım

    6. NM FUTBOL TURNUVASI >>>
    Şampiyon : Pancar Motoru

    7. NM FUTBOL TURNUVASI >>>
    Şampiyon : Dentellektüel

GELENEKSEL 4. NECİP MUTLU HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI

GELENEKSEL 4. NECİP MUTLU HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI

Kupa Töreni

 

GELENEKSEL 4. NECİP MUTLU HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI

 4. TURNUVA BİLGİLERİ
 

TARİH & SAHA
2009 & Kampüs Besyo Halı Saha Spor Tesisleri

ŞAMPİYON & Sol Açık

TURNUVA SONUÇ SIRALAMASI
1.Sol Açık * 2.Psv Ayıdöven * 3.Periodontoloji * 4.Deportivo La K.
5.Döner Sermaye-1 * 6.Cena Betis * 7.Kafadan Contact *
8.Van Minüt
9.Bedevispor * 10.Alcolico Madrid * 11.Dentesteron * 12.İnter Dental

13.Amalgamatör * 14.Gümtektek * 15.Adıbendesaklı * 16.Döner Ser.-2

EN CENTİLMEN TAKIM & Psv Ayıdöven
E
N CENTİLMEN OYUNCU & Ş.Onur Özkan-Van Minüt
ALTIN ELDİVEN & İlyas Kadirli-Sol Açık
GOL KRALI & M.Ali Demirhan-Psv Ayıdöven
EN YARATICI TAKIM İSMİ & Alcolico Madrid

               

ALTIN KARMA
1-Cem Mangıroğlu-Periodontoloji
2-Özgün Özyılmaz-Deportivo La K. & 3-Ali Demir-Sol Açık
4-M.Ali Demirhan-Psv Ayıdöven & 5-Rıdvan Güleçoğlu-Sol Açık

6-Rahmi Korkmaztürk-Sol Açık

İSTATİSTİK
Katılım:16 * Maç Sayısı:63 * Atılan Gol:654 * Sarı Kart:28 * Kırmızı Kart:7

A GRUBU PUAN DURUMU

N

  TAKIMLAR

O

G

B

M

AG

YG

P

AV

1

 Sol Açık

7

7

0

0

52

14

21

+38

2

 Deportivo La K.

7

5

1

1

41

21

16

+20

3

 PSV Ayıdöven

7

5

0

2

89

27

  15

+62

4

 Kafadan Contact

7

4

1

2

65

32

13

+33

5

 Alcolico Madrid

7

3

0

4

44

47

9

-4

6

 Dentesteron

7

2

0

5

16

42

6

-26

7

 Adıbendesaklı

7

1

0

6

12

62

3

-50

8

 Döner Sermaye-2

7

0

0

7

0

77

0

-77

B GRUBU PUAN DURUMU

N

  TAKIMLAR

O

G

B

M

AG

YG

P

AV

1

 Periodontoloji

7

7

0

0

47

11

21

+36

2

 Döner Sermaye-1

  7

5

0

2

35

21

15

+14

3

 Cena Betis

7

5

0

2

39

33

15

+6

4

 Van Minüt

7

  4

0

3

54

31

12

+23

5

 Bedevispor

7

4

0

3

32

29

12

+3

6

 İnter Dental

7

1

0

3

8

29

3

-21

7

 Amalgamatör

7

1

0

6

17

50

3

-33

8

 Gümtektek

7

1

0

6

17

50

3

-33


 TARİH SAAT KARŞILAŞACAK TAKIMLAR SONUÇ  
     1.HAFTA  
 23.03.2009 P.tesi 18:00  Döner Sermaye-1-Amalgamatör  5-0
 23.03.2009 P.tesi 18:00  Periodontoloji-Van Minüt  5-1
 23.03.2009 P.tesi 19:00  Cena Betis-Gümtektek  6-3
 24.03.2009 Salı 18:00  Sol Açık-Dentesteron  8-1
 24.03.2009 Salı 18:00  PSV Ayıdöven-Deportivo La K.  5-6
 24.03.2009 Salı 19:00  Döner Sermaye-2-Adıbendesaklı  0-5 (H)
 24.03.2009 Salı

19:00

 Alcolico Madrid-Kafadan Contact  3-7
 26.03.2009 Perş. 18:00  Amalgamatör-Periodontoloji  0-5
 26.03.2009 Perş. 18:00  İnter Dental-Döner Sermaye-1  0-5 (H)
 26.03.2009 Perş. 19:00  Bedevispor-Cena Betis  2-7
 26.03.2009 Perş. 19:00  Van Minüt-Gümtektek  17-5
     2.HAFTA  
 30.03.2009 P.tesi 18:00  Kafadan Contact-Döner Sermaye-2  21-0
 30.03.2009 P.tesi 18:00  Amalgamatör-İnter Dental

0-5 (H)

 30.03.2009 P.tesi 19:00  Deportivo La K.-Adıbendesaklı  5-0 (H)
 30.03.2009 P.tesi 20:00  Dentesteron-Alcolico Madrid  2-7
 31.03.2009 Salı 18:00  Bedevispor-Periodontoloji  5-11
 31.03.2009 Salı 18:00  Gümtektek-Döner Sermaye-1  3-8
 31.03.2009 Salı 19:00  Van Minüt-Cena Betis  6-8
 02.04.2009 Perş. 18:00  Deportivo La K.-Dentesteron  10-1
 02.04.2009 Perş. 18:00  Adıbendesaklı-Kafadan Contact  0-9
 02.04.2009 Perş. 19:00  Alcolico Madrid-Sol Açık  3-9
 02.04.2009 Perş. 19:00  Döner Sermaye-2-PSV Ayıdöven  0-31
     3.HAFTA  
 06.04.2009 P.tesi 18:00  Periodontoloji-İnter Dental  4-3
 06.04.2009 P.tesi 18:00  Analgamatör-Van Minüt  4-16
 06.04.2009 P.tesi 19:00  Bedevispor-Döner Sermaye-1  6-4
 07.04.2009 Salı 18:00  Kafadan Contact-Sol Açık  5-11
 07.04.2009 Salı 18:00  PSV Ayıdöven-Adıbendesaklı  19-1
 07.04.2009 Salı 19:00  Döner Sermaye-2-Dentesteron

 0-5 (H)

 07.04.2009 Salı 19:00  Deportivo La K.-Alcolico-Madrid  11-4
 09.04.2009 Perş. 18:00  Periodontoloji-Cena Betis  12-0
 09.04.2009 Perş. 18:00  Gümtektek-Amalgatör  6-9
 09.04.2009 Perş. 19:00  Döner Sermaye-1-Van Minüt  5-2
 09.04.2009 Perş. 19:00  Bedevispor-İnter Dental  5-0 (H)
     4.HAFTA  
 13.04.2009 P.tesi 18:00  Sol Açık-Deportivo La K.  8-1
 13.04.2009 P.tesi 18:00  İnter Dental-Gümtektek  0-5
 13.04.2009 P.tesi 19:00  Adıbendesaklı-Dentesteron  0-5
 13.04.2009 P.tesi 19:00  Alcolico Madrid-PSV Ayıdöven  6-12
 14.04.2009 Salı 18:00  Cena Betis-Amalgamatör  8-4
 14.04.2009 Salı 18:00  Döner Sermaye-1-Periodontoloji  2-5
 14.04.2009 Salı 19:00  Bedevispor-Van Minüt  4-7
 16.04.2009 Perş. 18:00  Alcolico Madrid-Adıbendesaklı  14-6
 16.04.2009 Perş. 18:00  PSV Ayıdöven-Sol Açık  4-6
 16.04.2009 Perş. 19:00  Deportivo La K.-Döner Sermaye-2  5-0
 16.04.2009 Perş. 19:00  Kafadan Contact-Dentesteron  12-2
 18.04.2009 C.tesi 18:00  Van Minüt-İnter Dental  5-0
 18.04.2009 C.tesi 18:00  Bedevispor-Gümtektek  5-0
 18.04.2009 C.tesi 19:00  Adıbendesaklı-Sol Açık  0-5
 18.04.2009 C.tesi 19:00  Kafadan Contact-PSV Ayıdöven  8-13
 18.04.2009 C.tesi 20:00  Döner Sermaye-2-Alcolico Madrid  0-5
 18.04.2009 C.tesi 20:00  Cena Betis-Döner Sermaye-1  5-6
     5.HAFTA  
 20.04.2009 P.tesi 18:00  Bedevispor-Amalgamatör  5-0
 20.04.2009 P.tesi 18:00  Gümtektek-Periodontoloji  0-5
 20.04.2009 P.tesi 19:00  İnter Dental-Cena Betis  0-5
 21.04.2009 Salı 18:00  Döner Sermaye-2-Sol Açık  0-5
 21.04.2009 Salı 18:00  Dentesteron-PSV Ayıdöven  0-5
 21.04.2009 Salı 19:00  Deportivo La K.-Kafadan Contact  3-3
     ÇEYREK FİNAL  
 27.04.2009 P.tesi 18:00  Kafadan Contact-Periodontoloji  10-11
 27.04.2009 P.tesi 18:00  PSV Ayıdöven-Döner Sermaye-1  6-4
 27.04.2009 P.tesi 19:00  Sol Açık-Van Minüt  7-4
 27.04.2009 P.tesi 19:00  Deportivo La K.-Cena Betis  10-2
     YARI FİNAL  
 29.04.2009 Çarş. 17:00  PSV Ayıdöven-Periodontoloji  5-4 (P)
 30.04.2009 Perş. 18:00  Sol Açık-Deportivo La K.  5-2
     FİNAL  
 20.05.2009 Çarş. 18:30  PSV AYIDÖVEN - SOL AÇIK

 5-11